PROSİM'E
HOŞGELDİNİZ!
Bizi Yakından Tanıyın!

Firmamız sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi ve 3 yıldır fiilen Prosim Otomasyon olarak otomasyon sektöründe kaliteli işlere imza atmıştır.


Genellikle gıda makineleri sektöründe boy gösteren Prosim Otomasyon ayrıca enerji santralleri, proses uygulamaları, çözgü-sarım uygulamaları, dolum makinaları gibi çeşitli makinelerin pano, yazılım, tesisat ve scada yazılımı işlerinde başarılı bir grafik çizmektedir.


Sektörde kullanılan hemen her çeşit PLC yazılımına hakim olan Prosim Otomasyon, genellikle SİEMENS, SCHNEİDER, DELTA, OMRON plc çeşitlerinin yazılımına yoğunluk vermektedir.

Vizyon
Yapacağımız uygulamalarda sistemdeki var olan hataları önceden tespit ederek uygulamalarımızı sürekli çalışır haline getirerek, iş birlikteliğimiz sayesinde projelerimizin uluslararası standartlarda yarışır haline gelmesini sağlamaktır.
Misyon
Yapmış olduğumuz uygulamalarımızda uluslararası standartlar esas alınarak, uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla en doğru ürünler kullanılarak otomasyon sektöründe lider firmalardan biri olmaktır.
Yıllık Tecrübe
+
15
Yıllık Tecrübe
Mutlu Müşteri
+
350
Mutlu Müşteri
Uzman Kadro
+
150
Uzman Kadro
Prosim
Sizlerde Hemen Bizimle İletişime Geçin!
Online Kataloğumuzu Hemen İndirin!
Katalog